+48 794-449-636
0 PLN
Menu
Katalog
Nasi Klienci
Pufy reklamowe
Wynajem puf
Kontakt
0 PLN

Zwroty

Zwrot towaru

 

1.Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem (ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

  1. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne, jeżeli Klient wyśle w terminie 14 dni od daty doręczenia towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania terminu wystarczy złożenie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, który wysyłany do klienta na jego prośbę, i wysłać na nasz adres mailowy sanchobag.poland@gmail.com.

3.Zwrotu można dokonać w naszym biurze po uprzednim uzgodnieniu terminu .

4.Jeżeli fotel okazał się za mały lub za duży, bez problemu możemy go wymienić pod warunkiem,  że Produkt nie był użytkowany,  nie nosi śladów użytkowania.

  1. Sklep dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności,  jakiego użył konsument, chyba, że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
  2. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu
  1. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.
  2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

Powyższe wyjątki mają zastosowania niezależnie od tego, czy zostały one wpisane do regulaminu sklepu internetowego.