+48 794-449-636
+48 731-521-674
(22) 254-75-93
0 PLN
Menu
Katalog
Nasi Klienci
Pufy reklamowe
Sklep
Wynajem puf
Tapicerka
Kontakt
Koszyk
0 PLN

Uslugi tapicerskie

USŁUGI TAPICERSKIE OD SANCHOBAG


          Każdy z nas ma swoje ulubione meble, które z biegiem czasu często tracą swój wygląd, wygodę. By wciąż mogły olśniewać i nadawać mieszkaniu szyku, konieczna jest ich renowacja.


          Proponujemy Państwu usługę renowacji mebli metodą tradycyjną (ręcznie), jedynie przy pomocy profesjonalnych narzędzi. Wykonywane przez naszych fachowców usługi to nie tylko wymiana samych obić, ale także elementów sprężynujących czy wyściółki, które zdecydowanie korzystnie wpłyną na komfort siedzenia.

 

          Na życzenie Klienta używamy materiałów pochodzenia naturalnego oraz sztucznego, które przeznaczone są specjalnie do tapicerowania. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie, dla nas ważne wszystkie szczegóły, dzięki czemu we właściwy sposób dobieramy gąbki, pianki tapicerskie, odpowiedni rodzaj drewna czy bejcy.

 

          W celu wyceny prosimy przesłać kilka wyraźnych zdjęć mebla, wymiary oraz opisać na czym polega problem, i co chcieliby Państwo wymienić. Żadnych dodatkowych kosztów za taką wycenę Państwo nie ponoszą.

 

Serdecznie zapraszamy