0 PLN
Menu
Katalog
Nasi Klienci
Pufy reklamowe
Sklep
Wynajem puf
Tapicerka
Kontakt
Koszyk
0 PLN

Usługi dodatkowe

Usługi prania i czyszczenia

Jeśli Twój ulubiony worek do siedzenia od Sanchobag stracił swój apetyczny wygłąd, ma dziwny kształt oraz zapach - możesz skorzystać z pralni chemicznej od firmy Sanchobag, ta usługa zawiera kilka cykli prania i dodatkowe czyszczenia. Do świadczenia danej usługi musisz dostarczyć swój produkt, w dogodny dla siebie sposób, do naszego biura, starczy wypełnić formularz. Cena wyliczana indywidualnie. Czas realizacji – do 7 dni roboczych, w zależności od stopnia zabrudzenia.

 

   

 Usługa wypełnienia

Żeby pufa do siedzenia nabyła swój pierwotny kształt, możesz także skorzystać z usługi wypełnienia od Sanchobag. Skonsultuj się z biurem obsługi klienta w celu ustalenia pojemności Twojego worka. Zakupiony styropian w naszym sklepie internetowym możesz zabrać dodomu i uzupełnić samodzielnie, lub bezpośrednio u nas. 

Koszt wypełnienia: do 500 litrów – 15 pln.

 

 Naprawa pokrowców

W przypadku uszkodzenia pufy do siedzenia od Sanchobag jesteśmy gotowi naprawić swój produkt. Również możemy wymienić taśme, suwak, a dodatkowo wzmocnić szwem. W tym celu umów się na wizytę i przywieź do nas swoją pufę. Czas realizacji do 14 dni roboczych, w zależności od skomplikowania naprawy. Koszt naprawy worka do siedzenia: od 40 pln., oblicza się indywidualnie w zależności od złożoności uszkodzenia i nakładu pracy.

 

Zwracamy Państwa uwagę!

Firma Sanchobag nie wykonuje darmowego przechowywania worków do siedzenia więcej niż jeden dzień.