+48 794-449-636
+48 731-521-674
(22) 254-75-93
0 PLN
Menu
Katalog
Nasi Klienci
Pufy reklamowe
Sklep
Wynajem puf
Tapicerka
Kontakt
Koszyk
0 PLN

Tkaniny

Używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, które zachowują swój pierwotny wygląd przez długi czas, są łatwe w czyszczeniu, nie tracą nasycenia kolorów.

 

Tkanina OXFORD

 

       Oxford – tkanina, wodoodporna, impregnowana charakteryzuję się odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Idealnie się nadaję na użytkowanie na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Kolor tkaniny nie blaknie na słońcu oraz nie przemaka. Wyróżnia się niesamowitą trwałością oraz wytrzymałością, łatwa do utrzymania w czystości. Mniejsze zabrudzenia można przetrzeć wilgotną szmatką, większe przez namaczanie z użyciem delikatnego środka piorącego. Tkanina posiada atest bezpieczeństwa na materiały i na użyte farby.

 

 

 

Tkanina - SKÓRA EKOLOGICZNA

 

          Wysoka imitacja skóry (lub sztuczna skóra «Zeus» (Zeus) z lekkim wykończeniem błyszczącym. Ten materiał meble są miękkie i miłe w dotyku właściwościach. Ze względu na swoje właściwości, łatwo przenosi wielokrotne zginanie, tarcie i zadrapania. Tak wysokiej jakości imitacji skórki jak „Zeus” nie boi się wpływu na nią promieni UV, skrajnych temperatur i zimnych. efekt „oddychanie” skóry zapewnia specjalną powłoką poliuretanową, która odpycha wilgoć, ale jednocześnie oddychający.

 

 

 

 

Tkanina WELUR (SZTRUKS)

 

          Welur "Sofia" (Sofia) z dotykowym dotykiem jest przyjemny w dotyku i bardzo praktyczny w użyciu. Z biegiem czasu tkanina nie traci swojego wyglądu - nie wygląda na zaniedbaną, a nasycenie kolorów nie zmienia się. Ponadto łatwo jest zadbać o tę tkaninę, wystarczy użyć odkurzacza i miękkich (nie twardych) szczotek. Pokrowiec wykonany z tkaniny welurowej można usunąć w dowolnym momencie i umyć w pralce.

 

          Sanchobag szczególnie poleca tkaninę Welurową i Qveens do produkcji toreb na siedzenia. Tkanina prezentowana jest tutaj w różnych kolorach, co pozwala wybrać najlepszą opcję dla każdego wnętrza. Zalecamy materiał do domu na własny użytek.

 

 

Tkanina Queen

 

          Tkanina meblowa «Queens» (Queens) - uniwersalna mikro-mata o dużej gamie kolorów. Tkanina jest przyjemna w dotyku, doskonale trzyma kształt produktu przez całe jego życie, nie zrzuca ani nie pali. Łatwy do czyszczenia. Zgodnie z cechami technicznymi, tkanina nie jest gorsza od swoich odpowiedników, zachowując dużą liczbę cykli do ścierania. Tkanina «Qveens» jest często używany do produkcji sof tuszy, dzięki czemu można łatwo podnieść torbę siedziska w kolorze zwykłych mebli. Sanchobag szczególnie poleca tkaninę Welurową i Qveens do produkcji toreb na siedzenia. Tkanina prezentowana jest tutaj w różnych kolorach, co pozwala wybrać najlepszą opcję dla każdego wnętrza. Zalecamy materiał z domu do użytku osobistego.

 

 

Tkanina Exclusive

 

          Jasny i nowoczesny materiał z weluru z nadrukiem. Materiał zachowuje swoje miękkie właściwości pomimo zastosowanego wzoru. Jest przyjemny w dotyku i praktyczny w użyciu. Z biegiem czasu tkanina nie traci swojego wyglądu - nie wygląda na zaniedbaną, a kontrast kolorów nie zmienia się. Łatwo jest również dbać o to, używając odkurzacza i miękkiej (nie sztywnej) szczotki. Osłonę wykonaną z tkaniny "Exclusive" można usunąć w dowolnym momencie i umyć w pralce. Zalecany materiał do: - Do użytku domowego z osobistym użyciem. - Aby podkreślić wnętrze w biurze lub kawiarni / restauracji.