+48 794-449-636
+48 731-521-674
(22) 254-75-93
0 PLN
Menu
Katalog
Nasi Klienci
Pufy reklamowe
Showroom
Wynajem puf
Kontakt
Blog
Koszyk
0 PLN

Pufa worek do biura | SanchoBag.pl

Pufa worek do Biura

 

          Badania wskazują, że rozsądnym pomysłem dla zwiększenia wydajności pracy byłoby skrócenie dnia pracy do 5-6 godzin, ale narazie jest jak jest i dobry kierownik wie, że dla pracy produktywnej - potrzebny jest dobry wypoczynek w czasie pracy. Nawet najlepsi nie dadzą rady pracować na pełnych obrotach przez cały czas – po prostu nie ma cudów. Dlatego ważne jest co jakiś czas wstanie od komputera i zrobienie sobie momentu na oddech i wtedy rozumiemy całą potrzebę strefy chilloutu z pufami do siedzenia.

 

          Standardowy dzień pracy zaczyna się o 9 rano i kończy się o 17.00, 5 dni w tygodniu, 262 dni w roku, jak podsumowanie: 5 lat życia przeciętny pracownik biurowy spędza siedząc przy biurku. Problem w tym, jak zwiększyć produktywność i rozładować napięcie, gdy tak wiele czasu trzeba poświęcić robocie przed komputerem. Należy wziąć pod uwagę powody dlaczego warto kupić miękki worek sako do biura:

 

   ● możliwość w pełni wypocząć za stosunkowo krótką ilość czasu, każdy pracownik może zdjąć obciążenie z okolicy kręgosłupa, zmniejszyć napięcie mięśni i każda komórka ciała jest w stanie naprawdę odpocząć i się zregenerować;
   ● długi czas użytkowania, tak jak pufy wykonane z bardzo miłych w dotyku i wytrzymałych materiałów tapicerskich: alcantara, jeans, queens i oxford (tkanina wodoodporna Codura). Każde z nich posiadają indywidualne zalety, nieliczne wady oraz sprecyzowane rodzaje zastosowania;
   ● praktyczność, tak jak praktycznie wszystkie modele mają podwójny pokrowiec który z łatwością można zdjąć i wyprać lub oddać do pralni, w zależności od materiału pokrowca.
   ● mobilność, pufa worek stosunkowo niewielkiej wagi, co pozwala z łatwością zmienić aranżacyjne biurowe straszydło w ładne i przytulne miejsce dla przerwy.

 

          Podsumowując – jako producent mebli firma Sanchobag.pl pozwala osiągnąć efekt prawdziwej korporacyjnej metamorfozy i stworzyć odpowiednią aranżację. A jasna przestrzeń z pufami w kąciku zagwarantują pozytywne wibracje nie tylko pracownikom ale i partnerom.

 

Pufa worek do Biura


Będziesz zainteresowany: