+48 794-449-636
+48 731-521-674
(22) 254-75-93
0 PLN
Menu
Katalog
Nasi Klienci
Pufy reklamowe
Showroom
Wynajem puf
Kontakt
Blog
Koszyk
0 PLN

Jak wybraс pufa worek?

Jak wybraс pufa worek?


          Miękkie i wygodne, znane wszysstkim pufy typu Bean Bag czyli pufa piłki, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród zwolenników nowoczesnych i oryginalnych wnętrz. Pufa worek jest naprawdę wygodnym, niedrogim i wszechstronnym elementem wyposażenia, które przez lata zostały docenione przez wielu użytkowników. Jednak bardzo często ludzie, którzy po raz pierwszy mają styczność z tym nowoczesnym meblem, dręczą się pytaniem: jak wybrać pufę do siedzenia? Na co zwrócić szczególną uwagę? Co trzeba wiedzieć, aby nie popełnić błędu z wyborem i nie czuć żalu i rozczarowania i w tym właśnie celu prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami dotyczącymi doboru idealnej pufy:


          Rozmiar pufy może się różnić - z reguły ich średnica waha się od 50 cm do 120 cm, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, kto będzie głównym użytkownikiem pufy, znać wagę szczęśliwego przyszłego właściciela i jego wzrost. Dla dziecka w wieku do 5 lat j idealny będzie rozmiar 50-60 cm, dla pierwszoklasisty - do 90-100 cm, dla osoby dorosłej - optymalna średnica wynosi 100-120 cm.


          Materiał zewnętrznego pokrowca może być różny: skóra sztuczna, welur (alcantara), tkanina Oxford (nylonowa wodoodporna). Należy również zauważyć, że niektóre pufy mają podwójny pokrowiec, a niektóre nie. Nie ma to wpływu na jakość produktu, jednak, jeśli kupujesz pufa worek z przeznaczeniem do ogrodu lub na teras, lepiej zdecydować się na pokrowiec wykonany z wodoodpornego materiału, który jest łatwiejszy do czyszczenia.


          Kolorystyka puf do siedzenia jest dość różnorodna - od klasycznej szarości po najbardziej żywych i soczystych odcieni, nie jest trudno więc wpasować nową pufę do wystroju wnętrza naszego mieszkania czy biura. A nawet jeśli potem zdecydujesz się zmienić wystrój wnętrza, zmiana zewnętrznego pokrowca nie jest trudna - są one również dostępne przy zamówieniu indywidualnym.
Jakość samego produktu jest być może kluczową cechą, która pomaga określić wybór. Sprawdź, czy wszystkie szwy na tkaninie są solidne i przeszyte podwójnym ściegiem. Od tego może to zależeć wyższa cena pufa worek.


          Idealnym wewnętrznym wypełniaczem takich puf są kulki tak zwane «perełki» polistyrenowe, które z czasem kurczą się, ale nie stanowi to problemu, jeśli pokrowiec wewnętrzny ma rozpinany suwak, który pozwoli ich wymienić. Kulki są sprzedawane osobno i mogą wypełnić produkt do preferowanej objętości, warto pamiętać żeby wypełniacz posiadał ATEST PZH oraz deklarowaną gęstość.


          Najważniejsze - kupować pufy od zaufanego dostawcy, od tego zależy nie tylko jakość samego produktu, ale także cena. Firma Sanchobag.pl jest sprawdzonym producentem i dostawcą puf do siedzenia dla całej rodziny. Dobra transakcja to podstawa satysfakcji!

 

jak wybraс pufa worek


Będziesz zainteresowany: